مدیرعامل جدید هلدینگ سرمایه گذاری میلادشهر منصوب شد

تعداد بازدید : 4824 - تاریخ خبر : سه شنبه 2 مرداد 1397 - 03:27  

با تصویب هیات مدیره هلدینگ سرمایه­ گذاری و مدیریت مالی میلاد شهر، در احکامی جداگانه دکتر رضا علایی به سمت مدیر عامل و یوسف قاسمی به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی منصوب شدند.

با تصویب هیات مدیره هلدینگ سرمایه­ گذاری و مدیریت مالی میلاد شهر، در احکامی جداگانه دکتر رضا علایی به سمت مدیر عامل و یوسف قاسمی به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی وطی حکمی توسط سید مهدی قاسمی  مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری و مدیریت مالی میلاد شهر ، در جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره این شرکت از زحمات جعفر لواسانی قدردانی و رضا علایی به عنوان میر عامل جدید هلدینگ سرمایه گذاری میلاد شهر معرفی شد.

اعضای هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری میلاد شهر با آرزوی موفقیت و بهروزی برای رضا علایی این انتخاب را قدمی در راه تحقق شعار سازمانی و کامیابی این شرکت در مسیر افزایش خدمات به قشر معزز بازنشستگان برشمردند.

یوسف قاسمی نیز طی حکمی از سوی سید مهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به عنوان عضو هیات مدیر هلدینگ سرمایه گذاری میلاد شهر منصوب شد.

در این جلسه سید مهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گفت: هلدینگ سرمایه گذاری­ میلاد شهر جزو دارایی های مادی و معنوی سازمان است و با توجه به اینکه پروژه های سرمایه گذاری محدود است انتظار می رود در تصمیم گیری ها برای گزینش پروژه ها ، بهترین تصمیم اتخاد و با کیفیت ترین و سودآورترین پروژه انتخاب شود تا هلدینگ بتواند ماهیت واقعی خود را که سرمایه گذاری و سود آوری است، پیدا کند.

وی با بیان اینکه هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری میلاد شهر اکنون متشکل از افراد متخصص است که این افراد دارای توانمندی های فراوانی هستند، گفت: هدف گذاری در هلدینگ باید به نحوی ترسیم شود که این شرکت در زمان مشخصی بتواند نه تنها برای خود بلکه برای سازمان بازنشستگی شهرداری تهران نیز درآمد پایدار ایجاد کند و بخشی از حقوق بازنشستگان را تامین نماید تا ذینفعان این شرکت که بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران هستند از این درآمدزایی منتفع شوند.

قاسمی در پایان سخنان خود تاکید کرد: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری میلاد شهر موظف هستند در مدت کوتاهی نسبت به اصلاح ساختار هلدینگ، شکل گیری و روابط کاری، تدوین و ابلاغ  آیین نامه ها و دستور العمل ها به شرکت ها تابعه اقدام نماید.

در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به پاس زحمات جعفر لواسانی مدیر عامل سابق هلدینگ سرمایه گذاری میلادشهرتقدیم وی شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان

ارتباط با ما

  آدرس: تهران، انتهای بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی پلاک 453

  تلفن: 73-83-44295393 021

  فکس: 021 44293241

  پست الکترونیک: info@miladeshahr.ir

ارسال نظر